EPS dekoratyvinė apdaila

Galime pasiūlyti platų gaminių asortimentą interjerui ir eksterjerui. Orientuojamės į individualų dizainą ir koncepcijos kūrimą, galime būti lankstūs ir kūrybiški ieškodami tinkamų sprendimų, padėsiančių įgyvendinti Jūsų poreikius. Mūsų kataloge nerandate to, ko pageidautumėte? Tai nereiškia, kad mes to negalime pagaminti. Susisiekite ir mes padarysime viską, ką galime.

Mūsų galimybė lanksčiai įgyvendinti užsakymus reiškia, kad galime pasiūlyti tiek ilgaamžiškus gaminius, tiek gaminius, skirtus laikinam naudojimui, pavyzdžiui, polistirenines pakuotes, butaforijas reklamos kampanijoms, pirties gultus ir skliautus, L formos blokus plokštuminiams pamatams ir daugybę kitų nestandartinių gaminių.

Gamyboje naudojame daug skirtingų medžiagų. Viskas priklauso nuo to, koks reikalingas galutinis rezultatas, ar prioritetas būtų teikiamas konkrečioms savybėms, ar išvaizdai. Pagrindinės naudojamos medžiagos: polistireninis putplastis, poliuretano putos, kietas poliuretanas, specialus tinkas, įvairios epoksidinės ir poliesterinės dervos. Taip pat naudojame ir labiau tradicines medžiagas – betoną ir gipsą. Gamybos proceso metu atidžiai parenkamos reikalingos medžiagos, kurios pasižymi skirtingomis mechaninėmis ir cheminėmis savybėmis, atsižvelgiant į gaminiui keliamus reikalavimus.

Products 

Dekoravimo detalių katalogas